D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Streak CRM: Sosyal Medya Yönetiminizi Gmail İçinde Yapın

Piyasada pek çok Gmail eklentisi var, ancak hiçbiri Streak kadar güçlü değil. Bence, bu listedeki en iyi Chrome uzantılarından biri.

Streak aslında gelen kutunuza bir CRM yazılımının en iyi özelliklerini ücretsiz olarak verir. Alışmak biraz zaman alır, ancak bir kez yaptığınızda, sosyal yardım stratejinize bir daha asla aynı şekilde yaklaşmayacaksınız.

Streak ile, bir kişi listesinden “ardışık düzenler” oluşturabilir ve her e-postayı, kişinizin adı veya şirket adı gibi bilgilerle özelleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, birçok kişiye aynı anda e-posta gönderiyor olsanız bile, sosyal yardımınızın bire bir görünmesini sağlamak için e-postanıza {{field_Name}} ve {{field_Company}} bilgilerini eklemektir.

Oradan, e-postalarınızın açılıp açılmadığını izleyebilir, belirli kişiler hakkında notlar alabilir ve yanıtlarına göre onları ardışık düzeninizde taşıyabilirsiniz.

Bir girişimci olarak e-posta, 1 numaralı iş geliştirme aracınızdır. Streak ile daha güçlü hale getirin.

Neden Kullanmalısınız ?

E-postalarınızın ne zaman açıldığını bilmek, potansiyel müşterilerinizin ne zaman “sıcak” olduğunu bildiğiniz anlamına gelir.

Ürününüzü öne çıkarmak için bir tedarikçi veya son zamanlarda Influencer olarak dillere pelesenk olan etkileyici bir kişi arıyorsanız, tüm sosyal medya hesaplarınız için ardışık düzenler oluşturun.

Durum ortaya çıktığında bir tıklama ile arayabileceğiniz e-posta şablonları veya “parçacıklar” oluşturun ve saklayın.

error: İçerikler Korunmaktadır