D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Web Tasarımı İle Etkili Pazarlama

Dijital mecraları sıklıkla kullanan tüketicilerin artması ile markanızı daha iyi tanıtmak ve anlaşılmasını sağlamak daha da önemli hale geldi. Dijital dünyada etkili ve akıllıca, tamamen amaca uygun olarak kurgulanmış bir web tasarımına sahip olmak bu sebepten bir zorunluluk artık. Web siteniz sizi tanıtan en önemli dijital platformlardan biri olduğu için kullanıcılarınız için en iyi deneyimi sunmanız da kaçınılmazdır. İyi bir tasarımdan kullanıcı deneyimine kadar her adımı düşünmek ve alanında profesyonel bir ekiple ilerleyerek web tasarım ve web yazılım konusunda en iyi aksiyonu almak oldukça önemlidir.

İyi bir web sitesi, iyi bir izlenim demektir. Bir kullanıcı etkili bir şekilde hazırladığınız web sayfası ziyaretinden sonra potansiyel müşteri konumuna gelmektedir. Bu sebeple web sayfanıza ilk kez uğrayan kullanıcılar, tasarımın kullanışlı ve kaliteli olmasına göre, sizin hakkınızda bir düşünceye sahip olurlar. Eğer bu izlenim ve düşünce tatmin ediciyse markanıza güvenleri artar ve bu potansiyel müşterileriniz, gerçek müşterilere dönüşerek size pazarlama getirisi olarak geri döner. Her sektörde, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap eden binlerce seçenek bulunmaktadır. Çevrimiçi kullanıcılar genelde ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak markalara ulaşmak için arama motorlarını kullanır. Bugün pek çok sektörde, binlerce marka ve şirket arasında görünür olmak için doğru kanallarla bir pazarlama stratejisi geliştirmek oldukça önemlidir.

Etkileşim Yaratan İçerik

Nitelikli hazırlanmış içerik pazarlaması örnekleri ile potansiyel müşterileri ödeme yapan müşterilere dönüştürebilirsiniz. Geleneksel pazarlama yöntemleri satış yapmayı hedeflerken, dijital pazarlama alanında etkili bir yol olan içerik pazarlama, müşterilerinize fayda sağlayan düzenli içerikler üretmeyi, bu şekilde müşterinin markanızla ile bağ kurmasını sağlayarak, markanıza doğal yoldan müşteri kazandırmayı hedefler. İçerik pazarlaması stratejisi ne kadar iyi oluşturulmuşsa sadık müşteriler kazanarak daha çok etkileşimle nitelikli bir yol izleyebilirsiniz.

Çalışma Süreci

İhtiyaç Analizi
İhtiyaç Analizi Yapmak
Bir iletişim çalışmasına başlarken markayı incelemek atılacak ilk adımlardandır. Böylece markayı tanır ve ihtiyaçları doğrultusunda bir çalışma planı oluştururuz. Bu sitenin ne amaçla kullanılacağını, hedeflerini ve kazanımlarını bularak web tasarım için bir plan oluşturuyoruz. Seçtiğimiz hedef kitleye en iyi şekilde ulaşacak tasarımı planlıyoruz.
Planlama
Proje Planı Oluşturmak
Sitenize gelen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, iyi bir web tasarım için öncelikli kriterlerden biri. Kullanıcılarınızın istediklerine en kolay şekilde ulaşabilecekleri, amacına uygun, kullanıcı dostu bir web tasarım sahibi olmak oldukça önemli. Bu aşamada web siteniz için en uygun ve güncel altyapının hazırlanmasına özen gösteriyoruz.
Tasarım ve Uygulama
Tasarım ve Uygulama Süreçleri
Yaptığımız tasarımların markanızı en iyi şekilde ifade etmesi, değerlerini yansıtması, tasarımda en çok dikkat ettiğimiz şeylerden birisidir. Bu yüzden tamamen sizi yansıtacak, yaratıcı ve özgün bir tasarım yaratmak için çalışıyoruz. Arama motorlarına uyumlu bir altyapıyla öne çıkmanıza yardımcı olacak bir tasarım sunuyoruz. Ayrıca isterseniz SEO ve SEM uyumlu, arama motorlarında öne çıkmanıza yardımcı olacak içerikler hazırlıyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır