D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

İşletmelerin faaliyetlerinin önemli bir bölümü birbirine benzemektedir. Birbirine benzeyen süreçlerin yönetimi içinde yine birbirine benzeyen bir çok yazılım uygulama çözümü geliştirilmesine sebep olmuştur. Yazılım geliştiriciler ortak özelliklere hitap eden yazılımlar geliştirmiştir ve bunu satışa sunmuştur.

Ancak; birbirine benzeyen bu uygulamalar, genel olarak farklı işletme kültürlerine ait, sıradanlıktan sıyrılmış iş geliştirmeleri kapsamında iyileştirilmek istenen süreçlere hizmet etmekte yetersiz kalmaktadır. Bu tip uygulamalar firmaların isteklerine göre özelleştirilmek istendiğinde, proje firmaya ait olmadığı için geliştirici firmalarda bu tarz özel isteklere cevap verememektedir.

BUTİK YAZILIM GELİŞTİRME NE DEMEKTİR ?

Dinamik iş dünyasında ihtiyaçlar hızla gelişmekte ve buna paralel çözümlerinde aynı hızda geliştirilmesi gerekmektedir.

Paket çözümlerde yaşanan “Versiyon geçiş”, “Özel Proje Maliyeti”, “Uzun termin” vs. gibi sıkıntılar sebebiyle bir çok firma süreç ve uygulamalarında kendine özgü “Butik” çözümler tercih etmektedir.

D Plus Anatolia olarak uzman kadromuzla özel yazılım çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Teknolojik gelişmelere uygun, kullanıcı dostu ara yüz tasarımlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına yapmış olduğumuz özel çözümlerin uzun yıllar desteğini de vermeye devam etmekteyiz.


Yazılım Geliştirme Süreci Yol Haritamız

İhtiyaçların Analiz Edilmesi

Altyapı ve Teknolojinin Belirlenmesi

Tasarım Süreci

Geliştirme Süreci

Test ve Canlı Sisteme Geçiş Süreci

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır