D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Markanızı Öne Çıkarın

Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın çevrimiçi olduğu dijital dünyada arama motorları büyük öneme sahiptir. Arama motorları, aradığımız içeriklere ve web sitelerine ulaşmak için sürekli kullandığımız araçlardır. Bu sayede saniyeler içerisinde aradığımız bilgiye ulaşabiliriz.

Önümüze sayfalarca sıralanan bu web siteleri arasında büyük bir rekabet vardır

Biliyoruz ki birçoğumuz baktığımız ilk birkaç sonuç içerisinde aradığımızı buluyor ve geri kalan siteleri es geçiyoruz.

Bulunduğunuz alandaki potansiyel müşterileri kendinize çekmek istiyorsanız, üst sıralarda olmak büyük önem taşıyor. Böylece diğer rakipleriniz arasından sıyrılıp müşteriyi kazanan marka siz oluyorsunuz.

İlk sıralarda çıkan bir site Google tarafından kaliteli ve kullanıcı için en faydalı arama sonucu olarak bulunuyor. Markanız ile ilgili veya bulunduğunuz sektörle ilgili arama yapıldığında ilk sıralarda bulunmanız, kullanıcı açısından güvenilirlik sağlıyor. Bu durum çok tercih edilen bir marka olduğunuz izlenimi yaratıyor ve potansiyel müşterinin size güvenerek sizi tercih etmesine neden oluyor.

Doğru bir yöntemle teknik açıdan da kusursuz hale getirilen siteniz üst sıralarda bulunarak daha çok tıklama alıyor. Bu da daha çok insanın sizi görmesi demek. İçeriğiniz de kaliteli olduğu takdirde daha çok kişi tarafından tanınıyor ve sosyal medyada bilinirliğinizi artırmış oluyorsunuz.

Klasik pazarlama yöntemlerine göre daha kesin sonuçlar veren SEO Hizmeti ile hedef kitlenizi net bir şekilde belirlemek, onlara göre içerik hazırlamak ve en iyi şekilde markanızı tanıtmak mümkün. Bu şekilde ulaşmak istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilir ve yatırımınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Arama Motorlarında Öne Çıkın

İngilizce açılımı Search Engine Optimization olan SEO’yu, Arama Motoru Optimizasyonu olarak Türkçeleştirebiliriz. Çevrimiçi dünyada bir bilgiye ulaşmak için en çok kullandığımız araç, Google, Bing vb. arama motorlarıdır.

Bu arama motorlarında herhangi bir kelimeyi arattığımız zaman .nümüze binlerce sayfa gelmektedir. Bu binlerce arama sonucu arasından sıyrılıp sayfanızı üst sıralara taşımak, SEO hizmeti ile mümkün.

Sosyal Medya Yönetimi İle Markanızı Öne Çıkarın

Arama sonuçlarının sıralamasını etkileyen birçok etken vardır ve SEO hizmeti tüm bu aşamaları bilen uzmanlar tarafından uygulanarak sayfanızın ilk sayfada görünmesine yardımcı olur. İlk sayfada görünerek çevrimiçi potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilir, klasik pazarlama yöntemlerine göre daha net analizler alabilir ve pazarlama yatırımınızdan daha çok gelir elde edebilirsiniz.

SEO Stratejimiz

Site İçi Optimizasyon

Sayfa içi optimizasyonunda SEO kurallarına göre içerik hazırlayarak sitenizin kalitesini arttırıyoruz. Sıralama konusunda büyük önem taşıyan site içini büyük bir özenle hazırlıyoruz. Sitenizde hedef kitlenizin en çok arattığı anahtar kelimeleri saptayarak sayfanızı ona göre şekillendiriyoruz.

Hız

Sayfanızın hız faktörü, özellikle mobil olmak üzere sıralamayı doğrudan etkiliyor. Rakip siteleri de göz önünde bulundurarak siteniz için olması gereken ideal hızı hesaplıyor ve sitenizi buna göre analiz ediyoruz. Bu şekilde sitenizin hız optimizasyonu için yapılması gereken çalışmaları ve önerilerimizi sunuyoruz.

Site Dışı Optimizasyon

Sayfa dışında yapılacak çalışmalar arasında ise sitenizin diğer sosyal medya ortamlarında ve sitelerde varlığını arttırmaya yönelik çalışmalar vardır. Diğer siteler tarafından parmakla gösterilen siteler arama motorlarının gözünde değer kazanmaktadır. Hedef anahtar kelimelere uygun site dışı SEO çalışmalarımızla bunu sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Google sıralamaları birçok algoritmaya bağlıdır. Bunlardan biri de kullanıcı deneyimidir. Bu şu demek oluyor ki, sitenize gelen tıklamalar kadar, tıklayan kullanıcıların sitenizde ne kadar süre gezindikleri, ne kadar kaldıkları da önemli. Bu kriterler kullanıcının içeriğinizi ne kadar faydalı bulduğunu anlamayı sağlıyor. Eğer kullanıcı deneyiminiz iyi değilse sayfanızın düzeltilmesi zor, ceza puanları alması muhtemel. Bu yüzden sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik analizler ve raporlar ile destekliyoruz.

Raporlama

SEO Hizmeti uzun soluklu bir iştir. Bu yüzden tüm aşamaları raporlayarak sonraki süreç için daha iyi bir plan hazırlıyoruz. Siteniz için yaptığımız çalışmaları sürekli takip etmenizi sağlayacak şekilde düzenli olarak analiz yapıyor ve bunu size raporluyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır