D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Grafik Tasarım

Görsel disiplinlerde tasarım yapmak, bir mesajı görselleştirmeyi, görsel ve metni görülebilir bir düzlemde organize etmeyi gerektirir. Grafik tasarım; kelimeler, resimler ve görseller içerebilir. Görsel algının insan iletişiminde büyük önemi vardır, dikkat çeken, iyi tasarlanmış bir iş sayesinde birçok insana etkili bir şekilde erişebilir ve vermek istediğiniz mesajı kolayca iletebilirsiniz. Bu yüzden ticari, kültürel ve sanatsal hayatımızın her alanında tasarım etkin bir şekilde kullanılır. İş hayatında öncelikle logo, banner, poster, reklam ve ambalaj, dijital ortamda ve gerçek hayatta çok fazla kullanım alanı olan tasarım disiplini için gerçekleştirilen uygulamalara örnektir.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Logo Tasarımı

Grafik tasarım denince akla gelen ilk alanlardan biri logo tasarımıdır. Logo bir markanın görsel kimliğini oluşturan, simge özelliği bulunan<br /> halidir. İyi tasarlanmış bir logo ile markanıza görsel bir kimlik kazandırır ve hatırlanabilirliğinizi artırabilirsiniz. Bu logo, markanızla bütünleşecektir. Bu yüzden sizi en iyi şekilde ifade etmesi ve özgün olması oldukça önemlidir.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit kişinin adı ve soyadını, hangi kuruma bağlı olduğunu, unvanını ve iletişim bilgilerini içeren grafik tasarım alanıdır. Etkileyici bir görsel tasarımın kaliteyi, kalitenin de size duyulan saygınlık ve güveni artıracağını söyleyebiliriz.

Katalog Tasarımı

Katalog, bir şirketin ürün veya hizmetlerini içeren, çok sayıda sayfadan oluşan, bilgilendirme ve reklam aracıdır. Dikkat çekici ve sizi iyi ifade eden bir tasarım, pazarlama sürecine katkı sağlar.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımının, ürün hakkında bilgi vermesi, sade ve açıklayıcı olması gerekir. Bunun yanında tasarım, müşterinin ürünü merak etmesi ve almasına teşvik etmesi açısından da etkili bir reklam aracıdır. Dikkat çeken bir tasarımla, benzerlerinden sıyrılan ürün daha çok tercih edilme potansiyeline sahip olur.

Reklam Tasarımı

Bir ürün veya marka tanıtımında, bilgi vermek kadar ilgi çekmek de bir o kadar önemlidir. Grafik tasarım da bu anlamda büyük bir rol oynar ve olası müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlar.

Afiş Tasarımı

Afişler, bilgi vermek, bir konuda bilinç kazandırmak, satışı artırmak gibi amaçlarla kullanılan grafik tasarımlardır. Kitlesel iletişim aracı olarak kullanılan afişlerin amacına ulaşması iyi bir tasarımla mümkündür.

Broşür Tasarımı

Marka bilinirliği artırmayı hedefleyen broşür, genelde dağıtım yapılarak müşterinin ilgisini çekmek ve ürün veya hizmetleri tanıtmak amacıyla kullanılan bir grafik tasarım türüdür.

Kapak Tasarımı

Kapak tasarımı, basılı yayın için ilk izlenimi oluşturur. Bu yüzden yayının içeriği hakkında ilgi çekici bilgileri içeren kapağın aynı zamanda merak uyandıran ve yayını iyi bir şekilde ifade eden bir tasarıma sahip olması önemlidir.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır