D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Marka veya kurumların kendini tanımlama ve müşteriye sunma biçimidir kurumsal kimlik. Kurumsal kimlik oluşturma süreci markalar için büyük önem taşır. Oluşturduğunuz bu kurumsal kimlik sizin kim olduğunuzu müşteriye aktaran en önemli etkenlerden biridir. Hem dijital hem gerçek dünyada müşterinizle nasıl bir iletişim Kuracağınız, nasıl akılda kalacağınız yansıttığınız kimlik ile doğrudan ilgilidir.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Değerlerinizi en iyi şekilde aktardığınızda, kendinizi en doğru haliyle ifade etmiş ve etkili bir şekilde potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz.

Tasarım Stratejimiz

Tasarım çalışmalarımızın amacı, çalıştığımız marka veya kuruluşun en iyi şekilde tanımlanması ve potansiyel müşteriyle arasındaki bağı en iyi şekilde kurarak, markanıza bilinirlik katmak ve müşterilerinizi artırmaktır. Peki bu tasarım süreci nasıl işler ? Bir tasarım sürecine başlarken öncelikle marka veya kuruluş sahibiyle görüşme yapılması ve markayı anlamak önemlidir. Markanızla ilgili her bilgiyi öğrenmek, size en iyi tasarımı sunmamızı sağlayacaktır. Bu yüzden markanız hakkında bilmemiz gereken her şeyi sizinle konuşarak başlıyoruz işe. Burada amacımız ihtiyaçlarınıza cevap vermek olduğundan, plan yapmadan önce bizden beklentilerinizi öğrenip sonrasında harekete geçiyoruz. Markanızı nasıl tanıtmak istediğinizi öğreniyor ve özellikle belirttiğiniz tercihler varsa ona
göre tasarımımızı şekillendiriyoruz.

Görsel Kimlik

Markanızın hangi renk, yazı ve görsel tarzla bütünleşeceği, kurumsal kimlik çalışmasının görsel kimlik alanıyla alakalıdır. Yazılı ve görsel içeriklerde imajınızı belirleyen bu unsurlar, hatırlanabilir olmanız için çok önemlidir. Bu yüzden bu seçimlerin hem markanızı en iyi şekilde temsil edecek hem de modern ve yaratıcı<br /> tasarımlarla müşterilerinizi etkileyecek şekilde tasarlanmasına özen gösteriyoruz.

Adlandırma

Adlandırma bir kez yapılan, karmaşık ve bir o kadar da önem taşıyan bir adımdır. Markanızı veya ürününüzü adlandırmak, bir bakıma onu var etmektir. Bundan sonra insanların, müşterilerinizin sizden veya ürününüzden bahsederken kullanacağı ismin sizi en iyi şekilde ifade etmesi, dikkat çekici ve hatırlanabilir olması çok önemlidir. Size sunduğumuz kurumsal kimlik tasarım hizmetiyle kitlenizi etkileyecek ve akıllarda kalıcı bir isme kavuşabilirsiniz.

Logo

Logo tasarımı, sizi hatırlatan, markanız ile özdeşleşen ve markanızı hatırlatan, kurumsal kimlik çalışmalarının çok önemli bir parçasıdır. Siteniz, içerikleriniz,<br /> ürünleriniz, web siteniz, kısacası görsel olarak hem dijital hem gerçek dünyada sizi hatırlanabilir kılan bu görsel tasarım çalışmasıdır. Bu noktada kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde anlatan, değerlerinizi aktaran ve aynı zamanda hatırlanabilir olması önem taşır.

Slogan

Günümüzde her büyük kurum ve şirketin bir sloganı vardır. Hatırlanabilir ve amacınızı anlatacak bir söz öbeği. Bütün büyük markaları düşündüğümüzde aklımıza genelde bu cümleler gelir. Reklamlar ve genel olarak kendilerini tanımlamak istediklerinde kullandıkları bu sloganlar ister istemez aklımıza yerleşir. Bu hatırlanma da bir markaya güvenilirlik kazandırır. Tüm bu nedenlerden dolayı, iyi bir sloganın size neler kazandırdığını görebilirsiniz. Bir çok slogan arasından orijinal bir slogana kavuşmak, ustalık ve yaratıcılık ister. Sizi tanımlayacak, amacınızı ve ne yaptığınızı anlatacak kısa bir sloganla akıllarda yer etmek için size tüm desteğimizi veriyoruz.

Web Sitesi

Web sitesi, dijital dünyada varlığınızı gösterdiğiniz, kitleniz ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurduğunuz yüzünüzdür. Bu kurumsal kimlik için önemli bir<br /> parçadır. Burada markanızı ve ürününüzü en iyi şekilde müşteriye ulaştıracak, kurumsal kimliğiniz ile özdeşleşerek sizi var edecek platformdur. Burada seçeceğiniz renkler, kullandığınız fontlar, yerleştirdiğiniz görseller ve orijinal içeriğinizle markanıza kurumsal kimlik kazandırmış olursunuz. Siz ne kadar .zgün bir yüze sahipseniz, sektördeki rakipleriniz arasından sıyrılarak yükselmeniz o kadar kolay olacaktır. Bunun için sanatçı ve tasarımcılarımız ile, sizi en iyi şekilde ifade edecek web tasarımını oluşturuyor, ve kurumsal kimlik tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır