D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Sosyal Medya Yönetimi

Güçlü sosyal medya yönetimi proje ekibimizle birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan planlamayı yapıyor ve markanızı görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayıracak noktaları hedefleyerek sizin için en iyi stratejiyi belirliyor ve bu plan doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya iletişimini sürdürürken düzenli aralıklarla sosyal medya raporlarını alarak stratejimizi güncelliyor ve en başarılı sonuca ulaşmanız için çalışıyoruz. Sektörde birçok markaya sosyal medya yönetimi hizmeti vererek değer katmış ve yükselmesine katkıda bulunmuş profesyonel ekibimizle, dijital dünyada olmak istediğiniz yeri elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi İle Markanızı Öne Çıkartın

Bir markanın, aktif bir sosyal medya yönetimi kampanyası ile ürettiği güncel içerikler ve müşteri ile olan sürekli diyalogları sayesinde müşterilerin marka ile kurduğu bağ güçlenir böylece marka müşterilerin güvenini kazanır ve bu da beraberinde daha çok potansiyel müşteriye ulaşma olasılığı sağlar.

Markanızı Öne Çıkarmanın Sırları

Dünyanın her yanından insanların, saniyeler içerisinde iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, tüm büyük markaların müşterilerine ulaşmak için kullandığı bir iletişim yoludur. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile dijital dünyada markanızın bilinilirliğini artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve oluşturduğunuz orijinal içerik ile kendi kitlenizi yaratmanız mümkündür.

Çalışma Süreci

Hedef Kitle Analizi
Hedef Kitle Analizi
Sosyal medyada iletişime başlamadan önce ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlemeli ve tanımalısınız. Bu süreç için yapacağınız doğru analizler ile etkili bir strateji üretebilir ve markanızın ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilirsiniz.
Rakip Analizi
Rakip Analizi
Rakiplerinizle rekabet halinde olduğunuz platformlarda rakip analizi yaparak iletişim stratejilerini anlamak kendinizi geliştirmek adına oldukça önemlidir. Böylece sektörün tam bir değerlendirmesini yaparak iletişimde işinize yarayacak artıları daha rahat keşfedebilirsiniz.
Marka Konumlandırma
Marka Konumlandırma
Büyük küçük her işletmenin gelişmesinde başlanılan yerden çok nasıl bir yol izlendiği etkilidir. Markanızın şu anki durumuna göre bir yol haritası belirliyor, bu süreçte sosyal medyada kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.
İçerik Üretimi
İçerik Üretimi
İletişime başladığınızda hedef kitlenize ve amacınıza uygun konuları temel alarak içerik üretmeniz hedef kitleniz ile daha etkili iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında iletişime geçeceğiniz mecranın doğasına ve teknik özelliklerine uygun içerikler üretmeniz sizi rakiplerinizden ayıracaktır.
Raporlama
Raporlama
Markanız için yaptığımız tüm bu çalışmaları düzenli olarak değerlendiriyor ve planımızı raporlarımız doğrultusunda güncelleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Biz sizin için en iyisini hazırlarken, sizi her aşamadan haberdar ediyor ve gelişim raporlarını sizinle paylaşıyoruz.Tüm bunları gerçekleştirirken sizin için en iyisini düşünüyor ve bugüne kadar yaptığımız diğer işlerde olduğu gibi sizi en hızlı şekilde sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz. Disiplinli ve sonuç odaklı çalışarak markanızı kısa sürede hak ettiği konuma ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal Medya Reklamları
Aldığı rol gittikçe daha önemli olan reklamları etkili bir biçimde kullanmak markanızı ve içeriklerinizi hem görünür kılacak hem de aldıkları etkileşimi artıracaktır. Özellik değişmeye devam eden sosyal medya algoritmaları sebebiyle erişimin azaldığı bu dönemde reklamları kullanmak ve özellikle etkin kullanmak oldukça başarı sağlamaktadır. Sizi rakipleriniz arasından sıyırarak dijital dünyada ön plana çıkarıyor ve markanızın büyümesi için sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Şimdi aktaracağımız bilgiler, sosyal medya yönetimi ile kitlenize ulaşmanın ne kadar önemli bir pazarlama yöntemi olduğunun anlaşılmasına yardımcı olacaktır.

Profesyonel sosyal medya yönetimi sayesinde web sitelerinin trafiği %91 artabiliyor ve daha ilgili bir hedef kitleye ulaşma ihtimali %71 artıyor.

Sosyal medya ve bloglar, Türkiye’de aktif internet kullanıcılarının yaklaşık %63’üne ulaşıyor. (51 milyona yakın)

Facebook kullanıcılarının %20’si reklamlardan ve orada gördükleri yorumlardan dolayı bir şey satın alıyor.

Twitter kullanıcılarının %67’sinin, takip ettikleri markaları satın alma olasılığı daha yüksek oluyor.

B2B işletmeleri Linkedin kullanarak, müşteri ediniminde %61 başarı oranı sağlıyor.

Neden Dijital Pazarlama Ajansı ?

Image
Image
Image

Sağlam Temeller İle Güçlü Bir Marka

Dijital pazarlama bir marka veya ürünün, dijital ortamdaki kanallar kullanılarak internet üzerinde pazarlamasının yapılmasıdır. Dijital pazarlama ajansı, milyonlarca insana saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz ve bu insanları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek daha kesin sonuç alabileceğiniz bir pazarlama ortamı oluşturmada size destek olmaktadır.

Profesyonel Ekipten Yaratıcı Süreçler

Yazılım Geliştirme uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan, profesyonel bir ekiple çalışarak kesin sonuçlara ulaşmak en kârlı seçim olacaktır. Bugüne kadar birçok marka ile çalışarak, geleneksel ve dijital pazarlama stratejilerine katkı sağlayan başarılı işlere imza attık. D Plus Anatolia olarak yıllara dayanan birikimimiz ve deneyimli ekibimizle, en verimli sonuca varmak için çalışıyoruz.

error: İçerikler Korunmaktadır