D Plus Anatolia

“Yeni Nesil Bilişim Ajansı”

En Çok Aranan Konular

İletişim Bilgilerimiz +90 216 361 35 00 info@dplusanatolia.com
Back to top

Bildiğiniz gibi Google Chrome Uygulamasının dünya üzerinde en çok tercih edilen web tarayıcısı olmasından dolayı (%71’lik paya sahip) en kullanışlı tarayıcı uzantılarının çoğunun Google Chrome göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olması şaşırtıcı değil. En Yeni Google Chrome Eklentileri

İlk başlarda sadece internette surf yapmak için kullandığımız tarayıcılarımız da teknolojinin ve kullanıcı ihtiyaçlarının gelişmesi ile birlikte farklı amaçlara hizmet etmek için özellik kazanıyorlar, dünya üzerinde sayıları azımsanamayacak kadar çok olan yazılım ekipleri, önce kendi ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sonra da kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek onların yaşamlarımı kolaylaştırmak gayesiyle web tarayıcıları üzerinde farklı uygulamalar geliştiriyorlar. İşte bu uygulamalara eklenti diyoruz.

Bu sayfamızda Google Chrome internet tarayıcısı üzerinde geliştirilmiş olan, D Plus Anatolia ekibi olarak önce kendimiz kullandığımız ve daha sonrasında da sizlere önerebilecek kadar güvendiğimiz eklentilere yer vermeyi planlamaktayız.

Aşağıdakiler, girişimcilere hayatlarını kolaylaştırmak gayesiyle önerdiğimiz En Yeni Google Chrome Eklentileridir., bu da doğrudan Chrome’da daha fazla özelliğe erişmenize ve iş gününüzü büyük ölçüde iyileştirmek için tarama deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanır.

Yine de bir uyarı kelimesi, çok fazla Google Chrome uzantısı yüklemek tarayıcınızı yavaşlatabilir. Yalnızca günlük olarak kullanacaklarınızı yüklemek ve saklamak en iyisidir.

Her Girişimcinin Yüklemesi Gereken Ücretsiz Google Chrome Uzantıları

Günleri toplantıdan toplantıya atlamaktan ibaret olan herkes, hem size hem de bağlantı kurduğunuz kişiye uygun bir zaman bulmanın ileri geri dansına çok aşinadır.

Google Takviminizi doğrudan gelen kutunuzda kontrol etmenize ve sizin için en uygun zamanları seçmenize olanak tanıyan bir zamanlama eklentisi olan Assistant.to’yu kullanarak bu mücadeleyi denklemden kaldırabilirsiniz.

Ardından kişiniz e-postada kendileri için en uygun seçeneği tıklayabilir ve işte bu kadar – toplantı rezerve edildi.

“İlginç bir makaleye benziyor. Daha sonra okuyacağım. ”

Bu kaç kez söylendi ve hiç yapılmadı? Yoğun bir program, sizi sürekli olarak okumaktan ve öğrenmekten alıkoymamalıdır. Pocket bu yüzden harika.

Pocket, daha sonra boş zamanlarınızda okumak için bağlantılardan, tweet’lerden ve hatta en sevdiğiniz blog’un RSS beslemesinden makaleler toplamanızı sağlar. Ve Pocket Chrome uzantısı, bunu tek bir tıklama kadar kolaylaştırır.

Gün içinde işe gidip gelmek için uzun bir yolunuz varsa veya içerik tüketmek istediğiniz belirli saatleriniz varsa, Pocket günlük okuma listenizi oluşturmanın daha iyi bir yoludur.

Birkaç “e-posta bulucu” çözümünden geçtim, ancak Clearbit Connect en iyilerden biri olduğunu kanıtladı.

Clearbit Connect, bir kuruluştaki belirli bir kişi veya rol için e-postayı bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir kişi hakkındaki arka plan bilgilerini doğrudan Gmail’de görmenize de yardımcı olur.

Onun gibi diğer araçlardan daha kullanışlı hale getiren bu özelliklerin birleşimidir.

Bununla birlikte, çoğu ücretsiz e-posta bulucu gibi, her ay kaç e-posta bulabileceğiniz konusunda bir sınır vardır ve bu çoğu insan için uygun olacaktır. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, yedekleme olarak Anymail Finder’ı deneyin.

Piyasada pek çok Gmail eklentisi var, ancak hiçbiri Streak kadar güçlü değil. Bence, bu listedeki en iyi Chrome uzantılarından biri.

Streak aslında gelen kutunuza bir CRM yazılımının en iyi özelliklerini ücretsiz olarak verir. Alışmak biraz zaman alır, ancak bir kez yaptığınızda, sosyal yardım stratejinize bir daha asla aynı şekilde yaklaşmayacaksınız.

Streak ile, bir kişi listesinden “ardışık düzenler” oluşturabilir ve her e-postayı, kişinizin adı veya şirket adı gibi bilgilerle özelleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, birçok kişiye aynı anda e-posta gönderiyor olsanız bile, sosyal yardımınızın bire bir görünmesini sağlamak için e-postanıza {{field_Name}} ve {{field_Company}} bilgilerini eklemektir.

Oradan, e-postalarınızın açılıp açılmadığını izleyebilir, belirli kişiler hakkında notlar alabilir ve yanıtlarına göre onları ardışık düzeninizde taşıyabilirsiniz.

Bir girişimci olarak e-posta, 1 numaralı iş geliştirme aracınızdır. Streak ile daha güçlü hale getirin.

Bunu yazarken, yaklaşık 10 sekmem açık. Bu sadece belirli sekmeleri bulmayı zorlaştırmakla kalmıyor, aslında bilgisayarımı da yavaşlatıyor.

Benim gibi bir seri sekme açıcıysanız, OneTab, yükleyebileceğiniz en iyi Chrome uzantılarından biridir.

Tüm sekmelerinizi kapatmak ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir sayfayı kaybetme riskiyle uğraşmak yerine, OneTab tüm sekmelerinizi bilgisayarınızı hızlandıran ve temiz bir sayfayla yeniden başlamanızı sağlayan “tek bir sekmeye” indirmenize olanak tanır.

Her zaman ertelemeyi seçmeyiz, bu sadece olur. Bazen oraya nasıl geldiğinize dair hiçbir fikriniz olmadan Reddit veya Facebook’a girersiniz.

İşte burada Block Site kurtarmaya gelir ve odaklanmanıza yardımcı olur.

Basit. Dikkatinizi dağıtan tüm siteleri Blok Site listesine eklersiniz ve ardından odaklanmanız gerektiğinde etkinleştirirsiniz.

Ne zaman Facebook’ta olup bittiğini veya Buzzfeed’deki yenilikleri kontrol etmek istediğinizde, orada olmamanız gerektiğini hatırlatan bir sayfayla karşılaşıyorsunuz.

Muhtemelen Buffer’ı, en uygun yayınlama süreleri ve sıklığı için birden fazla sosyal medya hesabındaki gönderileri otomatik zamanlama aracı olarak biliyorsunuzdur.

Ancak Buffer Chrome uzantısı, şu anda bulunduğunuz sayfayı Buffer sıranıza ekleyerek daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, eşlik eden mesajı ve resmi seçtiğiniz her sosyal kanala uyacak şekilde kolayca sağlama yeteneği ile, aynı içeriği farklı hesaplarda paylaşmak için Buffer’ı kullanmanın en iyi yollarından biridir.

Çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, her türlü çabanızı takip etmek önemlidir, aksi takdirde trafiğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olan bilgileri kaybedersiniz.

Bağlantılarınızı proaktif olarak izlemek çevrimiçi pazarlamada en iyi uygulama olabilir, ancak aynı zamanda taahhüt etmesi zor olan zaman alıcı bir uygulama olabilir.

Effin Amazing UTM Builder, sadece birkaç tıklamayla herhangi bir bağlantıya UTM parametreleri eklemenizi sağlar. Veriler pazarlama kararlarınızı yönlendiriyorsa, olması gerektiği gibi, bu bir zorunluluktur.

Bir görevi erteleme dürtüsü duyduğunuzda yaptığınız ilk şey nedir?

Yeni bir sekme açarsınız.

Sonraki ertelemenin kaygan eğimine boyun eğmek yerine, kendinize hala yapacak işleriniz olduğunu hatırlatarak bu “yeni sekmeyi” kullanabilirsiniz.

Momentum bununla ilgili. Onun gibi diğer yeni sekme krom uzantılarından daha minimalist bir yaklaşımla, Momentum size yalnızca üretken kalmanıza yardımcı olan şeyleri gösterir: o anki saat, yapılacaklar listeniz, ilham verici bir alıntı ve resim ve gün için belirlediğiniz hedef.

İster e-posta ister tweet gönderiyor olun, yazım ve dil bilgisi hataları güvenilirliğinize zarar verebilir.

Çevrimiçi yazarken nerede olursanız olun, sözlerinizi kontrol etmesi için profesyonel bir düzeltmen tutabilirsiniz. Veya Grammarly Chrome uzantısını yükleyebilirsiniz.

Bununla, yanlış yazılmış sözcükleri, gramer hatalarını ve yazdıklarındaki diğer sorunları bir bakışta kolayca fark edebileceksin

error: İçerikler Korunmaktadır